ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH
NA PODSTAWIE DZIENNICZKA ŻYWIENIOWEGO

 • Przed rozpoczęciem zmiany nawyków żywieniowych umawiamy się na Pierwszą Konsultację Online.
 • Przez cały tydzień uzupełniasz dzienniczek żywieniowy. Wpisujesz w nim ilość produktów, które spożywasz w ciągu doby, włączając w to wszystkie wypite płyny, czyli co, w jakiej ilości, kiedy i o której godzinie (np. śniadanie, godz. 9: 1 bułka kajzerka, 2 plasterki szynki wieprzowej, 1 pomidor, kawa z 2 łyżeczkami cukru i 50 ml mleka). W dzienniczku uwzględniasz również, np. garść chipsów, orzechów, alkohol, dojadanie po dzieciach.
 • Ustalamy jeden dzień w tygodniu, kiedy wysyłasz mi swój dzienniczek żywieniowy na mail’a. Moim zadaniem jest wnikliwe przeanalizowanie go, napisanie komentarza pod każdym daniem, które wymaga korekty i wysłanie Ci 1-5 zaleceń żywieniowych jako komentarz do Twojego odżywiania w minionym tygodniu.
  Ty wprowadzasz te zalecenia w następnym tygodniu i ponownie po 7 dniach wysyłasz mi dzienniczek, a ja ponownie wysyłam Ci kolejne zalecenia do wprowadzenia w następnym tygodniu.
 • Tym sposobem wyznaczamy małe cele na drodze do większego 😊. Dzięki temu nabierasz coraz większej świadomości i samodzielności w zakresie prawidłowego komponowania posiłków, czyli ZMIENIASZ SWOJE NAWYKI ŻYWIENIOWE!
 • Wskazówki do dzienniczka żywieniowego wysyłam w ciągu 24 godzin.
 • Po 4 tygodniach pracy z dzienniczkiem umawiamy się na konsultację kontrolną.
 • Przez cały okres współpracy masz ze mną kontakt mail’owy i telefoniczny!
  Opis Pierwszej Konsultacji i kontrolnej konsultacji znajdziesz w zakładce CENNIK
  w zielonym bloczku.

CENA: 449zł
CZAS TRWANIA: 4 tygodnie pracy z dzienniczkiem żywieniowym + 2 konsultacje online: pierwsza i kontrolna